Dokážeš obstát v soutěži se sportovními řediteli slavných stájí?Okořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
Profipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Ve středu je na pořadu sprinterská klasika Scheldeprijs

Pětkrát ji vyhrál Marcel Kittel, dvakrát Fabio Jakobsen. Kdo bude zvedat ruce nad hlavu ve Schotenu v Belgii v tuto středu? Očekává se souboj Deceuninck Quick-Step se Samem Bennetem proti Ewanovi, Ackermannovi, Kristoffovi a dalším.

12.10.2020 / 7:01

Logo

 

Tuto klasiku mají sprinteři rádi. Za posledních 10 let šla vždy do spurtu větší skupiny. Je sice u moře, a vítr může hrát roli, ale nejsou na ní téměr stoupání, proto týmy nominují sprinteřské sestavy s rozjížděči a rozhoduje se v závěru. Dlouho už opanuje Scheldeprijs Quick-Step, poslední čtyři závody zde vyhrál Kittels s Jakobsenem.

 

Profil Scheldeprijs 2020

 

Letos však Fabio po pádu v Polsku určitě startovat nebude, Hodeg a Ballerini jsou na Giru, tak to vypadá na start Sama Bennetta, který se rozjížděl na Gent-Weveglem. A v pondělí start belgická stáj potvrdila, navíc Samovi pojedou i Mörköv s Archboldem. Jasný favorit...

 

DQS__Scheldeprijs 2020

 

Kdo bude hlavním soupeřem DQS? Lotto Soudal přijede s Ewanem a Klugem, Bora s Ackermannem, UAE s Kristoffem a Philipsenem, Trek Segafredo s Madsem Pedersenem, vítězem Gent - Weveglem s podporou Stuyvena s Theunsem. Ineos Lawlesse.

Mitchelton-SCOTT má v sestavě Edmondsona a Grovese, ISN Greipela, NTT Walscheida s Boassonem Hagenem, CCC Mareczka, Astana Martinelliho, Bahrain Cavendishe, Sunweb Daineseho s Bolem, Alpecin Merliera, Vital Concept Coquarda, Circus Wanty - Gobert bratry van Poppelovi, Direct Energie Bonifazia, Cofidis Laporta s mladým Vivianim a Arkea Samsic Bouhanniho s Mc Clayem.

 

Zdroj fotografie: www.scheldeprijs.be