Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouOkořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
Profipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


O projektu

13.12.2014 / 15:44
 
 
Vítejte na stránkách projektu, který chystá cyklistickou tipovačku "TOUR de FANTASY". V roce 2015 chystáme pro cyklistické fajnšmekry možnost tvořit si svoji stáj na závodech série Grand Tour a dalších závodů Worldtour. Každý dostane šanci soupeřit se sportovními řediteli světových stájí.
 
Prvním letošním závodem bude italské Giro. Těšte se a sledujete zprávy ze světové i tuzemské silniční profesionální cyklistiky. Budeme vás informovat nejen o novinkách v TOUR de FANTASY, ale i z profesionálních týmů.
 

Jak bude soutěž TOUR de FANTASY probíhat?


Registrovaný hráč si vytvoří svůj vlastní tým. Na každý vypsaný závod si vybírá 10 cyklistů. Maximálně 2 z jedné stáje a 5 z TOP 15 závodu dle žebříčku UCI. Jednoho jezdce může zvolit jako žolíka (ten nesmí být z TOP 15).
 
Žolík má body krát 2 a při odstoupení není penalizován mínus body, což zbylí cyklisté mohou být. Výsledné pořadí se počítá z bodů získaných v jednotlivých etapách i z celkového umístění v celém závodu. Kdo má po součtu nejvíce bodů, ten vyhrává.