Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouOkořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
Profipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Hrajte o Krále Tour de Fantasy 2020 a vyhrajte parádní balíček od KALAS Sportswear. AKTUALIZOVÁNO

Aktualizovali jsme pro Vás celoroční soutěž Krále Tour de Fantasy 2020. 1. srpna pokračujeme od Strade Bianche. I po coviidu jsme pro vás připravili možnost skládat si vlastní cyklistické týmy na závody World Tour. Ten nejlepší za celý rok 2020 se opět letos může těšit na cenu od KALAS Sportswear. Upravili jsme tedy pravidla, kdy došlo k redukci požadovaných závodů pro účast v Králi.

17.07.2020 / 16:39

Ceny od KALAS Sportswear

 

AKTUALIZACE Červenec 2020!!!

I v letošní sezóně můžete hrát o skvělou cenu v Králi Tour de Fantasy 2020. Hlavní cenu (balíček od KALAS Sportswear) vyhraje tipér, který bude mít minimálně ve dvaceti závodech (včetně tři Grand Tour - ty musí absolvovat povinně) nejnižší součet pořadí v součtu všech tipovaných sestav. Do počtu dvaceti závodů se počítá i těch šest letos již odjetých. (TDU, Cadel Evans Race, Okolo Valencie, Okolo Algarve, OHT a Paris-Nice).

Pojedeme pravděpodobně většinu zbývajících závodů UCI World Tour, ale vše je s ohledem na možné změny v souvislosti s coviidem bez záruky! A může také dojít ke změně pravidel a v nejhoším případě i ke zrušení soutěže o Krále tipovačky. Vše záleží na reálném průběhu zbytku cyklistické sezóny.

Jak natipovat

  • musíš být přihlášen a tipujeme na TOUR de FANTASY
  • přes "Probíhající závody" vpravo na obrazovce nebo název své stáje se proklikni na seznam závodů
  • tipovat můžeš aktuální závod (poznáš podle stavu = startovka)
  • v menu Startovka můžeš vybrat tým
  • pro závody Grand tour musíš vybrat 15 jezdců, ostatní závody 10 jezdců a také žolíka, který nesmí být v Top15 a z Top15 můžeš vybrat min. 1 a max. 5 jezdců.
  • nakonec je třeba potvrdit startovku tlačítkem!!!

Hodně štěstí!!

Výsledky a další informace k jednotlivým etapám se dozvíš na této stránce, našem facebooku a twitteru!!!

 

Zdroj fotografie: www.kalas.cz