Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouPostav si svůj tým na závody Grand Tour (Giro, TdF, Vuelta) a vyhraj zajímavé ceny...
Profipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Gent - Wevelgem vyhrál Mads Pedersen. Van der Poel s Van Aertem se hlídali a pak hádali...

Belgickou větrnou klasiku vyhrál Dán Mads Pedersen před Senechalem a Trentinem. Van Aert skončil 8. a Van der Poel 9., když se vzájemně v závěru hlídali a třetí se smál. Zdeněk Štybar byl aktivní, ale v závěru nebyl v důležité selekci a dojel 41.

11.10.2020 / 16:43

 

Mads Pedersen

 

V závěru se na Kemmelbergu 30 km před cílem oddělila děvítičlenná skupina, ve které byli WVA, MVDP, Trentin, Senechal, Lampaert, Bettiol, Küng, M. Pedersen a Degenkolb. V závěru se pokoušeli jednotliví borci o ataky. Rozhodující udělali Trentin se Senechalem, který dokázal docvaknout už jen Mads Pedersen.

 

Podium GWV 2020

 

Van Aert stahoval trojici, ale po odstřídání už Van der Poel nepokračoval, a bylo jasné, že trojice se popere mezi sebou. Mads Pedersen prokázal největší rychlost a vyhrál. Van Aert byl 8. a Van der Poel 9.

 

TOP10GWV

 

 

Po závodě se v médiích rozjela přestřelka mezi van Aertem a van der Poelem. Belgičan prohlásil, že van der Poel radši nevyrhaje, jen aby nevyhrál van Aert. Což označil Mathie van der Poel za nízké od van Aerte. "Vždy chci vyhrát," řekl Nizozemec.

 

 

Rivalita...

Výsledky GWV2020

Zdroj fotografie: https://www.gent-wevelgem.be/en/gw/elite-men