Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouPostav si svůj tým na závody Grand Tour (Giro, TdF, Vuelta) a vyhraj zajímavé ceny...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Staň se Králem Tour de Fantasy 2021 a vyhraj cenu od KALAS Sportswear

I při stálem boji covidem jsme pro vás připravili možnost skládat si vlastní cyklistické týmy na závody World Tour. Ten nejlepší za celý rok 2021 se opět může těšit na cenu od KALAS Sportswear. Prvním závodem série bude UAE Tour 2021, který startuje 21.února.

18.02.2021 / 4:02

 KALAS Sportswear

 

I v letošní sezóně můžete hrát o skvělou cenu v Králi Tour de Fantasy 2021. Hlavní cenu (balíček od KALAS Sportswear) vyhraje tipér, který bude mít minimálně ve třiadvaceti závodech (včetně tří Grand Tour - ty musí absolvovat povinně) nejnižší součet pořadí v součtu všech tipovaných sestav.

 

MvDP vs WVA

 

Pojedeme všechny závody UCI World Tour, ale vše je s ohledem na možné změny v souvislosti s covidem bez záruky! A může také dojít ke změně pravidel a v nejhoším případě i ke zrušení soutěže o Krále tipovačky. Vše záleží na reálném průběhu zbytku cyklistické sezóny.

Jak natipovat

  • musíš být přihlášen a tipujeme na TOUR de FANTASY
  • přes "Probíhající závody" vpravo na obrazovce nebo název své stáje se proklikni na seznam závodů
  • tipovat můžeš aktuální závod (poznáš podle stavu = startovka)
  • v menu Startovka můžeš vybrat tým
  • pro závody Grand tour musíš vybrat 15 jezdců, ostatní závody 10 jezdců a také žolíka, který nesmí být v Top15 a z Top15 můžeš vybrat min. 1 a max. 5 jezdců.
  • nakonec je třeba potvrdit startovku tlačítkem!!!

Výsledky a další informace k jednotlivým etapám se dozvíš na této stránce, našem facebooku a twitteru!!!

 

Zdroj fotografie: www.kalas.cz