Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouOkořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Novinky Tour de Fantasy pro rok 2021

Nová sezóna profipelotonu pomalu odstartovala, kéž by se odjelo opět aspoň tolik závodů jako loni. Připravili jsme změnu pravidel, která se dotkla bodování etapových závodů, proto vás s ní chceme seznámit.

30.01.2021 / 23:43

Bodování etapáků v nové sezóně

 

Změny pro letošní rok jsou v bodování etapových závodů. Rozhodli jsme se i po otestování na loňských závodech bodově více podpořit celkové pořadí. Vítěz etapáku tak místo 80 bodů dostane 100, a další bodované pozice z TOP 10 se tak navýší.

Zároveň opět ponížíme mínusové body za nedokončený závod. Za GT bude místo mínus dvaceti, mínus deset. A u kratšího etapového závodu bude místo -10 bodů -5. Chceme tak více ohodnotit účast v TOP 10 a menší váhu dávat nedojetí závodu.

 

Tadej Pogačar

 

Další změnou je také navýšení bodů za trikoty. U vrchaře, sprintera i mladíků jsme bodovou dotaci zvedli na 45, respektive 40 bodů. Věříme, že tyto změny opět zatraktivní naše tipovačky a bude to zajímavé jako v minýlých letech.

Historie Tour de Fantasy

 

V sekci výsledků se také můžete podívat na postavení svého mančaftu za všechna období, co Tour de Fantasy jezdíme. TOP 20 uvádíme výše na obrázku. 

Informace k celoroční soutěži Král Tour de Fantasy 2021 dodáme v nejbližších týdnech, věříme, že se zase závodů odjede co nejvíce, ale už nyní je vidět, že závody zkraje jara budou zřejmě překládány na pozdější termíny. Věříme, že i letos pojedeme aspoň tolik závodů jako v roce 2020 za podpory KALAS SPORTSWEAR. Mrkněte na přehled z posledních tří let. Držíme palce do závodů, hodně zdraví Vám i cyklistům, štěstí a zábavy při Tour de Fantasy 2021. 

 

 Shrnuti TdF