Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouOkořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
Profipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Postavte si svůj tým na Tour de France a vyhrajte dres Wanty - Groupe Gobert

Letošní Tour de France startuje už 1. července. Opět si můžete složit vlastní tým a soutěžit od dres účastníka závodu, belgické stáje Wanty - Groupe Gobert, který stáji vyrobila česká firma KALAS Sportswear.

30.06.2017 / 4:19

Wanty Groupe Gobert pojede na Tour v dresu KALAS Sportswear

1. července startuje v Německu v Düsseldorfu 104. ročník Le Tour de France. Pokud si chcete okořenit sledování všech 21 etap letošního boje o maillot jaune, můžete spolu s Tour de Fantasy. Stačí, když si složíte tým z patnácti cyklistů podle daných pravidel a porazíte ostatní manažery. Kromě sladkého pocitu vítězství můžete vyhrát parádní dres od firmy KALAS Sportswear a ujíždět po českých silnicích v dresu účastníka letošní Tour Wanty - Groupe Gobert. Stačí jen se zaregistrovat a v sekci Tour de Fantasy vybrat tu správnou sestavu pro letošní Tour de France.

Thibaut Pinot představuje trasu letošní Tour

Stejně jako loní platí pro závody GRAND TOUR lehce upravená pravidla, než pro klasiky a kratší etapáky. Do svého týmu můžete na závodech GRAND TOUR vybrat 15 cyklistů a nebudete omezeni max. počtem z jednotlivých týmů.  Je navýšen také počet bodovaných závodníků v soubojích o další trikoty (sprinter, vrchař, mladík). Více naleznete v pravidlech. Poprvé se tak podle těchto pravidel jelo loňské Giro d´Italia a nejinak tomu bude i letos i na Tour a Vueltě. Ostatní kratší etapáky se budou jezdit tak, jak jste byli zvyklí doposud.
Pro tipéry, kteří soutěží o KRÁLE TOUR DE FANTASY 2017 platí, že jsou závody Grand Tour povinné, aby se mohli nadále rvát o soutěž pro nejlepšího sportovního ředitele tohoto roku.

Co nás čeká letos? 

Další články o Tour vydáme v následujících týdnech, které do startu v Německu zbývají. Takže pomalu sbírejte informace a přemýšlejte, jak postavíte svůj mančaft pro Tour. Startovku otevřeme v týdnu před startem TDF.

 

Zdroj fotografie: www.letour.fr