Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouPostav si svůj tým na závody Grand Tour (Giro, TdF, Vuelta) a vyhraj zajímavé ceny...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


KRÁL TOUR de FANTASY 2018 vyhraje bundu W&W PUR od KALAS Sportswear

Opět jsme pro vás připravili možnost skládat si vlastní cyklistické týmy na závody World Tour i jiné významné závody silniční cyklistické sezony. Ti nejlepší se opět letos mohou těšit na hodnotné ceny od KALAS Sportswear. Ten, který bude mít nejvyrovnanější tým celý rok, získá parádní kousek na kolo do horšího počasí - bundu W&W PUR.

15.01.2018 / 18:19

Bunda pro Krále Tour de Fantasy 2018 od KALAS Sportswear

Už závodem Tour Down Under (16. ledna) startuje soutěž pro rok 2018 "KRÁL TOUR DE FANTASY 2018" o bundu od KALAS Sportswear, kterou vyhraje tipér, který minimálně ve třiceti závodech (včetně tři Grand Tour), jenž budeme v rámci TOUR de FANTASY tipovat, bude mít nejnižší součet pořadí ze všech tipovaných závodů. Pojedeme pravděpodobně všechny závody série UCI World Tour plus pár vybraných, celkově jich tedy bude kolem čtyřiceti. O cenu může bojovat jen účastník prémiového členství. Modrá hvězdička před názvem týmu.

Jak natipovat

  • musíš být přihlášen a tipujeme na TOUR de FANTASY
  • přes "Probíhající závody" vpravo na obrazovce nebo název své stáje se proklikni na seznam závodů
  • tipovat můžeš aktuální závod (poznáš podle stavu = startovka)
  • v menu Startovka můžeš vybrat tým
  • pro závody Grand tour musíš vybrat 15 jezdců, ostatní závody 10 jezdců a také žolíka, který nesmí být v Top15 a z Top15 můžeš vybrat min. 1 a max. 5 jezdců.
  • nakonec MUSÍŠ potvrdit startovku tlačítkem!!!

Hodně štěstí!!

Výsledky a další informace k jednotlivým etapám se dozvíš na této stránce, našem facebooku a twitteru!!!

Zdroj fotografie: www.kalas.cz