Dokážeš obstát v soutěži se sportovními řediteli slavných stájí?Okořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
Profipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


KALAS Sportswear vytvořil pro premiérovou účast na Tour de France limitovanou edici dresů

Tour de France 2017 je již za rohem a pro firmu Kalas Sportswear to letos bude speciální ročník, jelikož se na ní představí i tato česká značka. Na počest této první účasti v Táboře připravili limitovanou edici letního dresu a kraťas v designu se žlutým nádechem a symbolem jedničky v mapě Francie, což jak už bylo řečeno, značí první účast českého dresu na staré dámě.

29.06.2017 / 19:39

Limitovaná edice KALAS Sportswear

Když pan Čestmír Kalaš v roce 1990 pokládal základy firmy pro výrobu cyklistického oblečení a první skromné objednávky přijímal ještě pomocí ručně psaných dopisů, měl v hlavě jakousi vizi; docílit toho, aby oblečení s jeho jménem dosáhlo takové kvality, že v něm budou jezdit i závodníci na nejslavnějším cyklistickém závodě Tour de France.  

Limitovaná edice KALAS Sportswear pro Tour de France

Roky strávené postupným vývojem, držení rychle nasazeného kroku s konkurencí, důraz na precizní provedení střihů, šikovnost zlatých českých ručiček, to vše stálo ze tím, než se jednomu odhodlanému trenérovi a podnikateli podařilo dosáhnout tohoto nelehkého úkolu.

Limitovaná edice KALAS Sportswear pro Tour de France

Píše se rok 2017 a na start 104. ročníku Staré dámy se postaví debutující belgický celek Wanty Groupe Gobert. Stane se tak první vlajkovou lodí KALAS Sportswear, jejíž posádka bude vybavena oblečením české výroby. K oslavě takto významného mezníku naší společnosti uvádíme limitovanou edici cyklistického setu oblečení na motivy slavné Tour de France. 

Dres

Špičkový cyklistický dres navržený v moderním střihu do letního počasí poskytuje dokonalou prodyšnost a vzdušnost. Cyklistické kraťasy vyrobené z rychleschnoucích látek zakončené protiskluzovou páskou. A celkový vzhled naši limitované edice dovrší stylové ponožky s decentním vyšitím.

 

 

Zdroj fotografie: www.kalas.cz