Dokážeš obstát v soutěži se sportovními řediteli slavných stájí?Okořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
Profipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Postavte si tým pro GIRO a vyhrajte bidon s šátkem od KALAS SPORSTWEAR

Už za pár dní startuje italská grand tour GIRO d´ITALIA. Opět si můžete postavit svůj tým, bojovat o cenu i prestiž. Letos jsme přišli s novinkou, kdy ve volných dnech budete moci poslat do boje vždy jednoho náhradníka.

10.05.2019 / 5:01

CenaGiro2019

 

11. května startuje 102. ročník Giro d´Italia. Pokud si chcete okořenit sledování všech 21 etap letošního boje o trikot Maglia Rosa, můžete spolu s Tour de Fantasy. Stačí, když si složíte tým z patnácti cyklistů podle daných pravidel a porazíte ostatní manažery. Kromě sladkého pocitu vítězství můžete vyhrát bidon a šátek od firmy KALAS Sportswear. Stačí se jen zaregistrovat a v sekci Tour de Fantasy vybrat tu správnou sestavu pro letošní GIRO.

Pro závody GRAND TOUR lehce upravená pravidla, než pro klasiky a kratší etapáky. Do svého týmu můžete na závodech GRAND TOUR vybrat 15 cyklistů a nebudete omezeni max. počtem z jednotlivých týmů.
Navíc letos jsme přišli s novinkou, že ve volných dnech budete moci poslat do boje náhradníky. Povolen bude jeden cyklista z TOP15 a jeden mimo TOP15. Není možné měnit Jokera! Více v pravidlech, budeme také informovat na našem Facebooku.

Hansen na Zoncolanu s podporou olomouckých fans

 

Je navýšen také počet bodovaných závodníků v soubojích o další trikoty (sprinter, vrchař, mladík). Více naleznete v pravidlech.
Pro tipéry, kteří soutěží o KRÁLE TOUR DE FANTASY 2019 platí, že jsou závody Grand Tour povinné, aby se mohli nadále rvát o soutěž pro nejlepšího sportovního ředitele tohoto roku.

Další články o Giru vydáme v následujících dnech, které do startu v Boloni zbývají. Takže pomalu sbírejte informace a přemýšlejte, jak postavíte svůj mančaft pro Giro. Info můžete hledat i níže ve twitterovém odkazu na mnohstránkový materiál o Giru přímo od organizátorů v oficiálním průvodci 102. ročníku Giro d´Italia.

Zdroj fotografie: www.giroditalia.it