Dokážeš obstát v soutěži se sportovními řediteli slavných stájí?Postav si svůj tým na závody Grand Tour (Giro, TdF, Vuelta) a vyhraj zajímavé ceny...
Profipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Postavte si tým na Vueltu a vyhrajte dres baskické stáje Euskadi Basque Country Murias

V sobotu 19. srpna startuje třetí letošní Grand Tour. I na španělskou Vueltu si můžete zkusit postavit vlastní tým a pokud budete nejlepší, "pane", vám bude říkat originální dres Euskadi Basque Country Murias X7 od firmy KALAS Sportswear.

10.08.2017 / 6:44

Cyklistický dres | Euskadi Basque Country Murias X7

Třetí letošní Grand Tour je tady. Opět jsme pro vás připravili soutěž s TOUR de FANTASY. Pokud si chcete okořenit sledování všech 21 etap letošního boje o triumf na Vueltě, můžete spolu s Tour de Fantasy. Stačí, když si složíte tým z patnácti cyklistů podle daných pravidel a porazíte ostatní manažery. Kromě sladkého pocitu vítězství můžete vyhrát dres baskického týmu Cyklistický dres Euskadi Basque Country Murias X7 od firmy KALAS Sportswear.

Podium Vuelty 2016

Stačí jen se zaregistrovat a v sekci Tour de Fantasy vybrat tu správnou sestavu pro letošní VUELTU, ze kterého vám kromě výsledků Tour de Fantasy budeme přinášet pravidelné články.

Oproti loňsku jsme lehce pro závody GRAND TOUR upravili pravidla. Do svého týmu budete moci nyní na závodech GRAND TOUR vybrat 15 cyklistů a nebudete omezeni max. počtem z jednotlivých týmů. Navýšili jsme také body za den v dresu vedoucího závodníka (PLATÍ PRO VŠECHNY ETAPÁKY) a také počet bodovaných závodníků v soubojích o další trikoty.

Vuelta a Espaňa 2016

POZOR!!! Na Vueltě se nejezdí o trikot nejlepších mladíka, proto ani my tento trikot nebudeme bodovat. Bodován bude nejlepší závodník, nejlepší spurtér a nejlepší vrchař.

Více naleznete v pravidlech.

 

Zdroj fotografie: http://www.kalas.cz http://www.lavuelta.com/la-vuelta