Dokážeš obstát v soutěži se sportovními řediteli slavných stájí?Postav si svůj tým na závody Grand Tour (Giro, TdF, Vuelta) a vyhraj zajímavé ceny...
Profipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Postav si tým na Giro d´Italia a vyhraj cenu od KALAS Sportswear

Už za pár dní startuje italské GIRO d´ITALIA. Opět si můžete postavit svůj tým, bojovat o cenu od KALAS Sportswear a vítězství nad ostatními tipujícími.

01.05.2021 / 16:00

Cena Giro 2021

 

Pokud si chcete okořenit sledování všech 21 etap letošního boje o trikot Maglia Rosa, můžete spolu s Tour de Fantasy. Stačí, když si složíte tým z patnácti cyklistů podle daných pravidel a porazíte ostatní manažery. Kromě sladkého pocitu vítězství můžete vyhrát balíček cen od firmy KALAS Sportswear. Stačí se jen zaregistrovat a v sekci Tour de Fantasy vybrat tu správnou sestavu pro letošní GIRO.

Giro_2021


Pro závody GRAND TOUR jsou speciálně upravená pravidla, než pro klasiky a kratší etapáky. Do svého týmu můžete na závodech GRAND TOUR vybrat 15 cyklistů a nebudete omezeni max. počtem z jednotlivých týmů.
Navíc i letos platí, že ve volných dnech budete moci poslat do boje náhradníky. Povolen bude jeden cyklista z TOP15 a jeden mimo TOP15. Není možné měnit Jokera! Více v pravidlech, budeme také informovat na našem Facebooku.


Nezapomeňte, že na GT se bodují také dresy, bodovací, vrchařský a pro nejlepšího mladíka. Tak hodně štěstí ve výběru sestavy! Pro tipéry, kteří soutěží o KRÁLE TOUR DE FANTASY 2020 platí, že jsou závody Grand Tour povinné, aby se mohli nadále rvát o soutěž pro nejlepšího sportovního ředitele tohoto roku.

 

Zdroj fotografie: https://www.kalas.cz/