Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouOkořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
Profipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Klasiky v Kanadě Quebec a Montreal jedou i Kreuziger s Vakočem

Jedny z posledních závodů série World Tour čekají na cyklistické profesionály o víkendu v Kanadě. V pátek se jede Quebec a v neděli Montreal. Dvě klasiky, na které vyrazí i Petr Vakoč s Romanem Kreuzigrem.

05.09.2017 / 19:33

GP Quebec

Loni byly souboje na kanadských klasikách ve znamení světového šampióna Petera Sagana a olympijského vítěze z Ria Grega van Avermaeta. První vyhrál Quebec a druhý Montreal. Letos si oba borci dávají repeta. Oba nejedou Vueltu a s dalšími klasikáři si dají dostaveníčko v Kanadě. Dalším borci, kteří se budou ve frankofonní části Kanady rvát o klasikářské vavříny budou zajisté Michael Matthews Team Sunweb, Oliver Naesen z AG2R, Arnaud Démare z FDJ, Sonny Colbrelli z Bahrain Merida, bratři Herradové z Movistaru, Stuyven a Felline z Treku, Benoot a Gallopin z Lotta nebo Haas z Dimension Data.

 

Na startu kanadských závodů budou i dva čeští závodníci. Petr Vakoč v dresu Quick-Step Floors a Roman Kreuziger v dresu Orica-Scott. Roman Kreuziger formu prokázal na alpském závodu v Rakousku 1st PRO Ötztaler 5500, který po fantastickém výkonu vyhrál. Petr Vakoč bude zase určitě chtít vylepšit loni 9. místo v Quebecu.

 

 

Zdroj fotografie: http://www.steephill.tv https://gpcqm.ca/en/