Dokážeš obstát v soutěži se sportovními řediteli slavných stájí?Okořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
Profipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


V pondělí startuje BinckBank (Eneco) Tour

V Nizozemí se pojede týdenní etapák, známý dříve pod názvem Eneco Tour, nyní je to BinckBank Tour. Na startu taková jména jako P. Sagan, Van Avermaet, T. Dumoulin, Kittel, Démare či Greipel. Z našich jede Petr Vakoč.

05.08.2017 / 14:21

Podium 2016 Eneco Tour - BinckBank Tour

Šest náročných etap a jedna časovka čeká na cyklisty od pondělí do neděli v Nizozemí, kde se pojede BinkcBank Tour. Je to jeden z mála etapáků, kde mají klasikáři i sprinteři, kteří umí přejet kopec šanci porazit vrchaře. Loni vyhrál závod Niki Tesprstra před Oliverem Naesenem a Peterem Saganem. Před tím vyhrál dva ročníky Tim Wellens, v roce 2014 opanoval Eneco náš Zdeněk Štybar.

Binck Bank Tour 2017 se blíží...

Kdo bude letos bojovat o celkové vítězství. Podium 2016 jede kompletní, Terpstra, P. Sagan i Naesen, jedou van Avermaet, Wellens, Benoot, vítěz Gira Tom Dumoulin, Stuyven, Van Marcke, Keukeleire, van Baarle. V rychlý dojezdech se můžeme těšit na souboje Sagan, Kittel, Démare, Greipel, Groenewegen, D. van Poppel a Cort Nielsen. V devítikilometrové časovce by se mohli kromě Dumoulina prosadit i van Emden, Tony Martin, Bodnar, Küng, Mullen nebo Lampaert. Z našich jede Petr Vakoč v dresu Quick-Step Floors bude pomáhat Kittelovi ve spurtech a Gilbertovi s Tesprstrou vyhrát závod.

 

 

Zdroj fotografie: http://www.sport.be/binckbanktour/2017/