Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouOkořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Tým SKC TUFO Prostějov představen na prostějovské radnici

V předvečer ostrého startu do jarní části sezóny přijala primátorka Statutárního města Prostějova paní RNDr. Alena Rašková tým SKC TUFO Prostějov.

07.04.2016 / 20:14

SKC TUFO Prostějov

Za přítomnosti náměstků Ing. Zdeňka Fišera a Mgr. Ivany Hemerkové zhodnotil předseda klubu Petr Šrámek loňskou sezónu, vyzdvihnul největší úspěchy jako titul mistra Evropy Wojciecha Pszczolarskiho v bodovacím závodě, titul mistra republiky Luďka Lichnovského v bodovacím závodě kategorie ELITE, vítězství Marka Šipoše v hodnocení nejlepších „nováčků“ seriálu Českého poháru,... Byla to úspěšná sezóna, navíc v jubilejním roce 130 let od založení klubu, ale cíle pro letošní rok leží ještě výše, dodal Petr Šrámek. Došlo i na předání květin v tradičních žlutomodrých barvách, a poděkování Statutárnímu Městu Prostějov i Olomouckému kraji za dlouhodobou podporu.

Prostějovští cyklisté na prostějovské radnici

Sportovní ředitel Michal Mráček přiblížil závodní kalendář pro letošní rok, ocenil možnost startovat na silničních závodech první kategorie UCI, jako Czech cycling tour či Okolo Slovinska. Pod dohledem trenéra Tomáše Konečného byly prostějovským radním i zástupcům médií představeny všechny posily týmu, včetně dalšího polského internacionála Adriana Teklinského, Petra Hampla, Tomáše Medka, Matěje Štibingera, Martina Spudila a domácího odchovance Daniela Chytila. Tým je silnější než v loňském roce, podařilo se jej vhodně doplnit jak o lídry, tak o nadějné závodníky. Chceme bojovat o reprezentační nominaci na světová či evropská mistrovství, na domácí scéně chceme - na silnici - být rovnocenným soupeřem domácímu hegemonu týmu Whirlpool-Author, stejně jako na dráze konkurovat Dukle Praha, dodal Michal Mráček.

Profily jezdců SKC TUFO Prostějov

 

Zdroj fotografie: www.skcprostejov.cz