Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouPostav si svůj tým na závody Grand Tour (Giro, TdF, Vuelta) a vyhraj zajímavé ceny...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Klein Constantia jede o další úspěch ve francouzských Ardenách

Klein Constantia startuje na čtyř-etapovém závodu ve Francii - Circuit des Ardennes International. Tým René Andrleho čeká větrný závod se dvěma nedělními etapami.

08.04.2016 / 6:59

 Klein Constantia startuje ve Francii

Circuit des Ardennes International se jede ve Francii od 8. do 10. dubna. Pojedou se čtyři etapy, v neděli i týmová časovka. Páteční etapa měří 166 kilometrů, je relativně rovinatá, lze očekávat větrné úseky. V sobotu se pojede nejnáročnější etapa na 177 km s několika těžkými horskými úseky, které budou na třech až pěti kilometrech. V neděli se navíc jedou hned dvě etapy. Dopoledne se pojede 80 km a odpoledne 97.

1. etapa v Ardennách

"Závod jedou velmi dobré evrospké týmy. Každý den bude moc důležitý, budou tam náročné úseky, úzké silnice, roli budou hrát i bonifikace v dojezdech. Přivezli jsme silný tým, a  s ohledem na předchozí výsledky, věříme v úspěch i na tomto závodu," řekl sportovní ředitel Klein Constantia René Andrle.

Závod v minulosti vyhráli dva současní jezdci Etixx - Quick Step v roce 2014 Lukasz Wisniowski a v roce 2011 Gianni Meersman.

Sestava Klein Constantia:

Hamish Schreurs

Maximilian Schachmann

Michal Schlegel

Rémi Cavagna

Nuno Bico

Kenny Molly

Sportovní ředitel: René Andrle

 

Zdroj fotografie: http://www.circuitdesardennes.fr/edition-2016.html