Dokážeš obstát v soutěži se sportovními řediteli slavných stájí?Postav si svůj tým na závody Grand Tour (Giro, TdF, Vuelta) a vyhraj zajímavé ceny...
Profipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


To jsou hvězdy Tour de Fantasy 2018

Tradičně jsme pro vás připravili malé ohlednutí za letošní sezónou. Sledování závodů jste si okořenili ve čtyřiceti kláních, nejvíce účastí měly samozřejmě Grand Tour. Králem TOUR de FANTASY se stal i letos Fondriest Elektro Plus, který opět v záverečném spurtu udolal hoegardena.

04.11.2018 / 10:56

 

Letošní tipování jsme začali tradičně v lednu na etapáku Tour Down Under a první vítězství sezóny tam vybojoval tým TJ Foxík Sokol Unhošť. I Letos jsme kromě 40 závodů, ve kterých hrály prim tři závody Grand Tour, Giro, Tour a Vuelta, nachystali soutěž nejvyrovnanějších tipérů, KRÁL TOUR de FANTASY 2017.

Král TdF 2018

V "Králi" jsme počítali počet celkových vítězství v sezóně a hlavně průměrné umístění. Tím nejlepším mančaftem byl pro letošek Fondriest Elektro Plus průměrným umístěním 12,34, druhý byl loni první hoegarden 12,58 a třetí byla Finn cycling team 14,44. Závěr byl dramatický. Po MS získal vedení hoegarden, ale na Lombardii si vzal zpět Fondriest Elektro Plus a na Guangxi (které vyhrál) vítězství potvrdil. Získal tak parádní bundu W&W PUR od KALAS Sportswear.

Shrnutí 2018

Dalšími závody o ceny byly Milan - San Remo (vítěz Jiskra Kolín), Paris - Nice (vítěz Kellys), Paris-Roubaix (vítěz ROCKETTEAM).

Vítězové Tour Down Under, Milan-San Remo a Paris-Nice

 

Hlavními závody byly samozřejmě GRAND TOUR a díky KALAS Sportswear mohli odměnit i parádními cenami. Závodnickými komplety, které můžete vidět na fotografiích. Takže vítězové Giro d´Italia - Jiskra Kolín, Tour de France - Team Skaj Cycling a Vuelta Espaňa - ROCKETTEAM mohou letos jezdit v parádních dresech. 

Vítězové Gira, TDF a Vuelty 2018

V závěru sezóny se jelo o dres ještě mistrovství světa v Rakousku. Z triumfu Valverdeho a hlavně z výkonu jokera Moscona a šestého místa Romana Kreuzigra se radoval tým modrice star.

modrice team vítěz MS a toho nejkrásnějšího dresu

Děkujeme vám všem za účast v letošní tipovačce, firmě KALAS Sportswear za podporu a těšíme se na sezónu další, ve kterém pro vás nachystáme pár překvapení. Takže v lednu v Austrálii nashledanou!

 

Zdroj fotografie: www.kalas.cz