Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouPostav si svůj tým na závody Grand Tour (Giro, TdF, Vuelta) a vyhraj zajímavé ceny...
Profipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Testem klasikářů a spurterů je Okolo Valencie

Ve středu startuje pětietapový závod Okolo Valencie - Volta a la Comunitat Valenciana. Jede se už 71. ročník. Na startu je i loňský vítěz Ion Izagirre a také další bývalí vítězové závodu Alejandro Valverde, Luis Leon Sánchez a Wout Poels.

03.02.2020 / 12:03

Ion Izagirre

 

Okolo Valencie se jede od středy do neděle. Na pořadu jsou tři sprinterské etapy a dvě s kopcem, spíš prudkým než dlouhým. PROFILY ETAP OKOLO VALENCI

4. etapa Valenci

V první, třetí a páte etapě půjde o boje mezi Groeneweggenem, Jakobsenem, Kristoffem, Trentinem, Cimolaiem, Mezgecem, Aberasturim nebo Degenkolem.

Jumbo  Visma na Valencii

 

A pak tu bude boj o celkové pořadí. Ve druhé etapě to bude spíše pro klasikáře L.L. Sáncheze, Valverdeho, D. Martina, Gilberta, Kwiatkowského, Eekhorna, Poelse, pro Van Avermaeta, Mohoriče, Naesena spíše trénink, uvidíme, zda se udrží do závěru. Předposlední etapa pak dá šanci i lepším vrchařům typu I. Izagirre, Teuns, Haig, Hagen, Pogačar, Knox, Soler. Kvůli nemoci nakonec nepojede Valencii Tom Dumoulin.

 

https://vueltacv.com/etapas/

STARTOVKA

 

Zdroj fotografie: www.demarragevalencia.com