Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouPostav si svůj tým na závody Grand Tour (Giro, TdF, Vuelta) a vyhraj zajímavé ceny...
Profipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Kdo vyhraje jednorázovku Cadela Evanse?

Dalším podnikem série UCI WorldTour je australská jednorázovka v Geelongu, které se jede jako závod Cadel Evans Great Ocean Road Race. Obhajuje Eila Viviani z Cofidisu, na startu je téměř kompletní peloton z Tour Down Under.

29.01.2020 / 19:11

Závod Cadela Evanse 2020

 

Letošní ročník se jede jako pátý v pořadí. Na cyklisty opět čeká 171 kilometrů se startem a cílem v Geelongu, nedaleko Melbourne.

 

Profil_Cadel Evans 2020

 

Loni vyhrál spurt třiatřicetičlenné skupinky Elia Viviani (loni Deceuninck Quick-Step, letos Cofidis), druhý byl Caleb Ewan a třetí Daryl Impey. Předloni vyhrál Jay Mc Carthy z Bory. Viviani i Mc Carthy měli na Tour Down Under pády, proto nebudou asi patřit mezi top favority. V roce 2017 vyhrál Nikias Arndt, před ním Robert Kennaugh a první ročník Gianni Meersmann.

 

Cadel_Evans_Road Race

 

Kdo bude mezi favority patřit letos? Jede kompletní loňské podium, takže Viviani, Ewan a Impey. Pak je tu Sam Bennett, Dainese, Nizzolo, Gibbons, Greipel, Sarreau, Halvorsen nebo Lawless. Překvapit můžou klasikáři Doull, Vendrame, Pedersen nebo Mc Carthy. V dresu CCC jede i náš Josef Černý.

Zdroj fotografie: https://www.cadelevansgreatoceanroadrace.com.au/elite-men/overview/#course-men