Dokážeš obstát v soutěži se sportovními řediteli slavných stájí?Okořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Team Sky na Tour Down Under

Team Sky zahájí sezónu 2015 se silnou sestavou na Tour Down Under. Lídrem by měl být aktuální mistr Austrálie v časovce Richie Porte.

08.01.2015 / 8:01

Tour_de_Romandie_2013_-_Stage_5_-_Team_Sky's_bus

 

Závod pojede Richie Porte, který loni vyhrál královskou etapu na Old Willunga Hill a celkově skončil 4. V Adelaide ho budou doprovázet Geraint Thomas a Chris Sutton, kteří již také v minulosti na tomto závodě etapu vyhráli.

Jako domácí závodník Richie Porte řekl: "Tento závod je jedním z vrcholů mé sezóny. Podpora od fanoušku je na Tour Down Under neuvěřitelná."

"Nikdy nezapomenu na atmosféru na Old Willunga Hill z loňska a vzpomínky na tuto výhru mi zůstanou navždy v paměti. V letošním roce máme na této tour opravdu silný tým a už se nemůžeme dočkat."

Jako nováčci u protinožců pojedou britský šampion Peter Kennaugh a Salvatore Puccio. Sedmičlennou sestavu doplní Luke Rowe a Ian Stannard. Jako sportovní ředitel povede tým Kurt Asle Arvesen

Sestava Týmu Sky na Tour Down Under: Pete Kennaugh, Richie Porte, Salvatore Puccio, Luke Rowe, Ian Stannard, Chris Sutton, Geraint Thomas.

PS

Zdroj fotografie: http://commons.wikimedia.org/