Dokážeš obstát v soutěži se sportovními řediteli slavných stájí?Okořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
Profipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Přestupy 2020 - první PODCAST na profipelotonu

Připravili jsme pro vás podcast o přestupech ve World Tour na startu nové sezóny 2020. Můžete si tak poslechnout shrnutí těch nějzajímavějších změn v profipelotonu.

09.01.2020 / 5:39

 

Tranfsers_2020

 

Už 21. ledna startuje letošní cyklistická sezóna prvním závodem série UCI World Tour australským etapovým závodem Tour Down Under. Po podzimním konci sezóny měli na pilno hlavně manažeři a sportovní ředitelé týmů a několik velkých hvězd změnilo dres. Namátkou třeba Vincenzo Nibali, Sam Bennett, Mikel Landa, Elia Viviani, Tom Dumoulin, ale třeba také Petr Vakoč.

O všech změnách si můžete přečíst ve výše uvedeném článku, který přestupy v profipelotonu shrnuje, nebo si můžete poslechnout náš první PODCAST.

A protože to byl nás první podcast, prosíme o schovívavost. Určitě si všimnete, že Enric Mas měl jít z Quick-Stepu do Movistaru a ne zase do Quick-Stepu, a že brácha Connora Swifta je Ben, a nikoliv zpěvačka Taylor Swift, ale přímý přenos je přímý přenos...:-)

 

Zdroj fotografie: ESPN Bike