Dokážeš obstát v soutěži se sportovními řediteli slavných stájí?Okořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Postavte svůj mančaft na Tour de France a vyhrajte dres od KALAS Sportswear dle vlastního návrhu

Je to tady. 103. ročník slavné Tour de France odstartuje v sobotu. Složte si vlastní tým třeba s Froomem, Contadorem, Kreuzigrem nebo Vakočem a vyhrajte dres od KALAS Sportswear dle vlastního návrhu a další ceny.

29.06.2016 / 21:42

Vyhrajte dres od KALAS Sportswear

Druhá letošní Grand Tour je tady. Opět jsme pro vás připravili soutěž s TOUR de FANTASY. Pokud si chcete okořenit sledování všech 21 etap letošního boje o žlutý dres, můžete spolu s Tour de Fantasy. Stačí, když si složíte tým z patnácti cyklistů podle daných pravidel a porazíte ostatní manažery. Kromě sladkého pocitu vítězství můžete vyhrát dres dle vlastního návrhu od firmy KALAS Sportswear.

Stačí jen se zaregistrovat a v sekci Tour de Fantasy vybrat tu správnou sestavu pro letošní TOUR, ze kterého vám kromě výsledků Tour de Fantasy budeme přinášet pravidelné články. Vyhrát můžete i přilbu model Align od Specialized od Bikomatic.cz, kterou dostane druhý v pořadí, originální dres ze závodu Okolo Savojska od Klein Constantia pro třetího jezdce a čtvrtý s pátým obdrží originální bidon od farmy Etixxu Klein Constantia.

Vítěz Gira daroval dres od KALAS Sportswear synovi

Oproti loňsku jsme lehce pro závody GRAND TOUR upravili pravidla. Do svého týmu budete moci nyní na závodech GRAND TOUR vybrat 15 cyklistů a nebudete omezeni max. počtem z jednotlivých týmů. Navýšíme také body za den v dresu vedoucího závodníka (PLATÍ PRO VŠECHNY ETAPÁKY) a také počet bodovaných závodníků v soubojích o další trikoty.

Více naleznete v pravidlech. Poprvé se tak podle těchto pravidel jela letošní Giro d´Italia, nyní se podle těchto pravidel pojede i Tour de France. Ostatní kratší etapáky se budou jezdit tak, jak jste byli zvyklí doposud.

Druhá cena - helma Specialized Align

 

Zdroj fotografie: www.kleinconstantiacycling.com www.bikomatic.cz www.kalas.cz