Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouPostav si svůj tým na závody Grand Tour (Giro, TdF, Vuelta) a vyhraj zajímavé ceny...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Postavte si vlastní tým na Vueltě a vyhrajte cenu od KALAS Sportswear

V sobotu 19. srpna startuje třetí letošní Grand Tour. I na španělskou Vueltu si můžete zkusit postavit vlastní tým a pokud budete nejlepší, získáte věcné ceny od firmy KALAS Sportswear.

14.08.2022 / 16:39

 KALAS_Sportswear2022_ceny

 

Třetí letošní Grand Tour je tady. Opět jsme pro vás připravili soutěž s TOUR de FANTASY. Pokud si chcete okořenit sledování všech 21 etap letošního boje o triumf na Vueltě, můžete spolu s Tour de Fantasy. Stačí, když si složíte tým z patnácti cyklistů podle daných pravidel a porazíte ostatní manažery. Kromě sladkého pocitu vítězství můžete vyhrát bidony a tašku od firmy KALAS Sportswear.

Stačí jen se zaregistrovat a v sekci Tour de Fantasy vybrat tu správnou sestavu pro letošní VUELTU. I na Vueltě budete moci ve volných dnech poslat do boje náhradníky. Povolen bude jeden cyklista z TOP15 a jeden mimo TOP15. Není možné měnit Jokera! Více v pravidlech, budeme také informovat na našem Facebooku a Twitteru.

La Vuelta ciclista a Espaňa startuje týmovou časovkou, kterou v rámcí Tour de Fantasy nebodujeme, první body tedy přijdou za druhou etapu Vuelty. Ale uzávěrka startovek samozřejmě bude už před startem týmové časovky.

 

dresy2020

 

Pro tipéry, kteří soutěží o KRÁLE TOUR DE FANTASY 2022 platí, že jsou závody Grand Tour povinné, aby se mohli nadále rvát o soutěž pro nejlepšího sportovního ředitele tohoto roku.

Zdroj fotografie: https://www.lavuelta.es/en/image-gallery/best-of-2021