Dokážeš obstát v soutěži se sportovními řediteli slavných stájí?Okořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
Profipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Postavte si vlastní tým na Vueltě a vyhrajte cenu od KALAS Sportswear

V sobotu 14. srpna startuje třetí letošní Grand Tour. I na španělskou Vueltu si můžete zkusit postavit vlastní tým a pokud budete nejlepší, získáte věcné ceny od firmy KALAS Sportswear.

12.08.2021 / 16:23

 

Cena_Vuelta_KALAS Sportswear

 

Třetí letošní Grand Tour je tady. Opět jsme pro vás připravili soutěž s TOUR de FANTASY. Pokud si chcete okořenit sledování všech 21 etap letošního boje o triumf na Vueltě, můžete spolu s Tour de Fantasy. Stačí, když si složíte tým z patnácti cyklistů podle daných pravidel a porazíte ostatní manažery. Kromě sladkého pocitu vítězství můžete vyhrát bidony a tašku od firmy KALAS Sportswear.

 

Podium_Vuelta_2020

Stačí jen se zaregistrovat a v sekci Tour de Fantasy vybrat tu správnou sestavu pro letošní VUELTU. I na Vueltě budete moci ve volných dnech poslat do boje náhradníky. Povolen bude jeden cyklista z TOP15 a jeden mimo TOP15. Není možné měnit Jokera! Více v pravidlech, budeme také informovat na našem Facebooku a Twitteru.

Pro tipéry, kteří soutěží o KRÁLE TOUR DE FANTASY 2021 platí, že jsou závody Grand Tour povinné, aby se mohli nadále rvát o soutěž pro nejlepšího sportovního ředitele tohoto roku.

Zdroj fotografie: https://www.lavuelta.es/en/