Dokážeš obstát v soutěži se sportovními řediteli slavných stájí?Okořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
Profipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Postavte si vlastní tým na Vueltě a vyhrajte cenu od KALAS Sportswear

V úterý 20. října startuje třetí letošní Grand Tour. I na španělskou Vueltu si můžete zkusit postavit vlastní tým a pokud budete nejlepší, získáte věcné ceny od firmy KALAS Sportswear.

19.10.2020 / 6:37

Cena za Vueltu

 

Třetí letošní Grand Tour je tady, byť zkrácená a hodně nejistá. Opět jsme pro vás připravili soutěž s TOUR de FANTASY. Pokud si chcete okořenit sledování všech 18 etap letošního boje o triumf na Vueltě, můžete spolu s Tour de Fantasy. Stačí, když si složíte tým z patnácti cyklistů podle daných pravidel a porazíte ostatní manažery. Kromě sladkého pocitu vítězství můžete vyhrát bidon a šátek od firmy KALAS Sportswear.

Stačí jen se zaregistrovat a v sekci Tour de Fantasy vybrat tu správnou sestavu pro letošní VUELTU, ze kterého vám kromě výsledků Tour de Fantasy budeme přinášet pravidelné články.

 

I na Vueltě budete moci ve volných dnech poslat do boje náhradníky. Povolen bude jeden cyklista z TOP15 a jeden mimo TOP15. Není možné měnit Jokera! Více v pravidlech, budeme také informovat na našem Facebooku a Twitteru.

 

Podium 2019

#clanek893

Pro tipéry, kteří soutěží o KRÁLE TOUR DE FANTASY 2020 platí, že jsou závody Grand Tour povinné, aby se mohli nadále rvát o soutěž pro nejlepšího sportovního ředitele tohoto roku.

 

Zdroj fotografie: www.lavuelta.es