Dokážeš obstát v soutěži se sportovními řediteli slavných stájí?Postav si svůj tým na závody Grand Tour (Giro, TdF, Vuelta) a vyhraj zajímavé ceny...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Postav si tým na Giro d´Italia a vyhraj dres od KALAS Sportswear

Tadej Pogačar je jasným favoritem Gira. Ten určitě nebude chybět ve vaší sestavě na Tour de Fantasy. Ale dalších 14 jezdců už bude větší oříšek. Postavte si vlastní mančaft pro Giro a vyhrajte parádní dres a další ceny od firmy KALAS Sportswear. Jedou i naši Jan Hirt a Josef Černý.

24.04.2024 / 18:19

cena_kalas_grand tour

 

Pokud si chcete okořenit sledování všech 21 etap letošního boje o trikot Maglia Rosa, můžete spolu s Tour de Fantasy.

Stačí, když si složíte tým z 15 cyklistů podle daných pravidel a porazíte ostatní manažery. Kromě Pogačara budou o růžový dres bojovat třeba Bardet, G. Thomas, Caruso, O´Connor, Martínez, Woods, náš Jan Hirt či Arensman.

O dres nejlepšího sprintera si to rozdají Kooij, Merlier, Milan, Jakobsen, Bauhaus, Groves, Ewan, Welsford či Gaviria. O vrchaře zabojují Rubio, Chaves, Majka, Caruso, Fortunato, Cepeda či Calmejane.

V mladicích si to o Maglia Bianca rozdají Uijtdebroeks,Tiberi, Lipowitz, Arensman, Pellizzari, Vansevenant, Milesi, Plapp či Lamperti.

 

Detail Cena Giro d´Italia

 

Kromě sladkého pocitu vítězství můžete vyhrát balíček cen od firmy KALAS Sportswear. Stačí se jen zaregistrovat a v sekci Tour de Fantasy vybrat tu správnou sestavu pro letošní GIRO.

 

Giro2024

 

Pro závody GRAND TOUR jsou speciálně upravená pravidla, než pro klasiky a kratší etapáky. Do svého týmu můžete na závodech GRAND TOUR vybrat 15 cyklistů a nebudete omezeni max. počtem z jednotlivých týmů.
Navíc i letos samozřejmě platí, že ve volných dnech (pozor jen po 9. a 15. etapě) budete moci poslat do boje náhradníky.

 

Tadej Pogacar

 

Povolen bude jeden cyklista z TOP15 a jeden mimo TOP15. Není možné měnit Jokera! Více v pravidlech, budeme také informovat na našem Facebooku.

 

 

Stelvio

Zdroj fotografie: www.kalas.cz