Dokážeš obstát v soutěži se sportovními řediteli slavných stájí?Postav si svůj tým na závody Grand Tour (Giro, TdF, Vuelta) a vyhraj zajímavé ceny...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Postav si tým na Giro d´Italia a vyhraj cenu od KALAS Sportswear

Souboj Rogliče s Evenepoelem si můžete vychutnat i vy díky naší tipovačce Tour de Fantasy. Postavte si vlastní mančaft pro Giro a vyhrajte parádní cenu od KALAS Sportswear.

02.05.2023 / 16:45

Kalas Sportswear 2023

Pokud si chcete okořenit sledování všech 21 etap letošního boje o trikot Maglia Rosa, můžete spolu s Tour de Fantasy.

Stačí, když si složíte tým z patnácti cyklistů podle daných pravidel a porazíte ostatní manažery. Kromě sladkého pocitu vítězství můžete vyhrát balíček cen od firmy KALAS Sportswear. Stačí se jen zaregistrovat a v sekci Tour de Fantasy vybrat tu správnou sestavu pro letošní GIRO.

Trofej Giro 2023

 

Pro závody GRAND TOUR jsou speciálně upravená pravidla, než pro klasiky a kratší etapáky. Do svého týmu můžete na závodech GRAND TOUR vybrat 15 cyklistů a nebudete omezeni max. počtem z jednotlivých týmů.
Navíc i letos platí, že ve volných dnech (pozor jen po 9. a 15. etapě) budete moci poslat do boje náhradníky.

Povolen bude jeden cyklista z TOP15 a jeden mimo TOP15. Není možné měnit Jokera! Více v pravidlech, budeme také informovat na našem Facebooku.

Mapa Giro 2023

Nezapomeňte, že na GT se bodují také dresy, bodovací, vrchařský a pro nejlepšího mladíka. Tak hodně štěstí ve výběru sestavy! Pro tipéry, kteří soutěží o KRÁLE TOUR DE FANTASY 2023 platí, že jsou závody Grand Tour povinné, aby se mohli nadále rvát o soutěž pro nejlepšího sportovního ředitele tohoto roku.

 

A na Giru samozřejmě jedou i ti, co mají postavený svůj tým pro celý rok TdF World Tour 2023. Do 5.5. můžou v tomto týmu vyměnit jenoho borce.

Zdroj fotografie: www.giroditalia.it