Dokážeš obstát v soutěži se sportovními řediteli slavných stájí?Postav si svůj tým na závody Grand Tour (Giro, TdF, Vuelta) a vyhraj zajímavé ceny...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Vyhrajte cenu od KALAS Sportswear. Postavte si vlastní tým na Tour de France

Závod roku je tady. Startuje Tour de France. Opět si můžete postavit svůj tým, bojovat o cenu od KALAS Sportswear. Ve volných dnech budete moc poslat do boje náhradníka.

26.06.2023 / 19:09

 KALAS cena TDF

 

Pokud si chcete okořenit sledování všech 21 etap letošního boje o žlutý dres a další trikoty na TdF, můžete spolu s Tour de Fantasy.

 

Mapa TDF

Stačí, když si složíte tým z patnácti cyklistů podle daných pravidel a porazíte ostatní manažery. Kromě sladkého pocitu vítězství můžete vyhrát zajímavou cenu od firmy KALAS Sportswear. Stačí se zaregistrovat a v sekci Tour de Fantasy vybrat tu správnou sestavu pro letošní Tour de France.

 

Kalas Sportswear

Pro závody GRAND TOUR lehce upravená pravidla, než pro klasiky a kratší etapáky. Do svého týmu můžete na závodech GRAND TOUR vybrat 15 cyklistů a nebudete omezeni max. počtem z jednotlivých týmů.

Navíc stejně jako loni si ve volných dnech budete moci poslat do boje náhradníky po 9. a 15. etapě Tour. Povolen bude jeden cyklista z TOP15 a jeden mimo TOP15. Není možné měnit Žolíka! Více v pravidlech, budeme také informovat na našem Facebooku a Twitteru.

Stage01

Pro tipéry, kteří soutěží o KRÁLE TOUR DE FANTASY 2023 platí, že jsou závody Grand Tour povinné, aby se mohli nadále rvát o soutěž pro nejlepšího sportovního ředitele tohoto roku.

Zdroj fotografie: www.kalas.cz