Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouPostav si svůj tým na závody Grand Tour (Giro, TdF, Vuelta) a vyhraj zajímavé ceny...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Postav si tým na Giro d´Italia a vyhraj cenu od KALAS Sportswear

Už 6.května startuje italské GIRO d´ITALIA. Opět si můžete postavit svůj tým, bojovat o cenu od KALAS Sportswear a vítězství nad dalším sportovními ředitely.

01.05.2022 / 18:25

KALAS_Sportswear2022_ceny

 

Pokud si chcete okořenit sledování všech 21 etap letošního boje o trikot Maglia Rosa, můžete spolu s Tour de Fantasy. Stačí, když si složíte tým z patnácti cyklistů podle daných pravidel a porazíte ostatní manažery. Kromě sladkého pocitu vítězství můžete vyhrát balíček cen od firmy KALAS Sportswear. Stačí se jen zaregistrovat a v sekci Tour de Fantasy vybrat tu správnou sestavu pro letošní GIRO.

Pro závody GRAND TOUR jsou speciálně upravená pravidla, než pro klasiky a kratší etapáky. Do svého týmu můžete na závodech GRAND TOUR vybrat 15 cyklistů a nebudete omezeni max. počtem z jednotlivých týmů.
Navíc i letos platí, že ve volných dnech (pozor jen po 9. a 15. etapě) budete moci poslat do boje náhradníky. Povolen bude jeden cyklista z TOP15 a jeden mimo TOP15. Není možné měnit Jokera! Více v pravidlech, budeme také informovat na našem Facebooku.

 

Kolovrat slovinský vrchol na letošním Giru

 

Nezapomeňte, že na GT se bodují také dresy, bodovací, vrchařský a pro nejlepšího mladíka. Tak hodně štěstí ve výběru sestavy! Pro tipéry, kteří soutěží o KRÁLE TOUR DE FANTASY 2022 platí, že jsou závody Grand Tour povinné, aby se mohli nadále rvát o soutěž pro nejlepšího sportovního ředitele tohoto roku.

 

 

Zdroj fotografie: https://www.kalas.cz/