Dokážeš obstát v soutěži se sportovními řediteli slavných stájí?Postav si svůj tým na závody Grand Tour (Giro, TdF, Vuelta) a vyhraj zajímavé ceny...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Na Katalánsku se představí Vakoč a Černý

V pondělí odstartuje další týdenní etapák. Jede se 99. ročník Volta Ciclista a Catalunya - Okolo Katalánska. Obhajuje Alejandro Valverde, představí se Chris Froome. V sestavě Deceuninck-Quick Step nechybí Petr Vakoč. A jede také Josef Černý za CCC Team.

24.03.2019 / 7:03

Movistar bude doma tradičně silný

 

Sedm etap, žádná časovka, těžké horské etapy, takže ani moc zajímavý závod pro sprintery. Okolo Katalánska se jede od pondělí 25. března do neděle 31. března, kdy zakončuje klasikářskou etapou s městským okruhem v Barceloně.

 Profily prvních čtyř etap Volta Catalunya

 

Velké hvězdy jako mistr světa Alejandro Valverde (tým Movistar), čtyřnásobný vítěz Tour de France Chistopher Froome (Team Sky), Kolumbijci Egan Bernal (Team Sky) a Miguel Ángel López (Astana), francouzské duo Thibaut Pinot (Groupama) ) - FDJ) a Romain Bardet (AG2R - La Mondiale), Enric Mas (Deceuninck Quick step), bratři Yatesové (Mitchelton-Scott) nebo  Marc Soler a Nairo Quintana (Movistar Team) budou mezi mnoha dalšími velkými hvězdami, které již byly v závodě potvrzeny.

Profily etap 5. - 7. Okolo Katalánska

 

Z českých borců se objeví v dresu Deceuninck-Quick Step Petr Vakoč a za CCC Team Josef Černý.

 

 

 

Zdroj fotografie: www.voltacatalunya.cat