Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouOkořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
Profipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Kuurne-Brusel-Kuurne aneb klasikářská šance i pro rychlíky

Po sobotním úvodu v Gentu a klasice Omloop Het Nieuwsblad se hned v neděli jede další závod Kurrne-Brusel-Kuurne. V něm často výhravají sprinteři, pro které je závod méně náročný než Omloop. Ale loni bylo pravidlo porušeno. Deceuninck Quick-Step pole roztrhal a v závěru se prosadil Bob Jungels. Jak to dopadne letos?

27.02.2020 / 20:11

Profil KBK2020

 

 

Dvaasemdesátý ročník Kuurne - Brusel - Kuurne se letos jede na 201 kilometech a kromě kostkových úseků, kopců jej určitě ztíží také silný vítr, který je na víkend v Belgii hlášen.

Bob Jungels

 

Týmy většinou do Kuurne staví lehce pozměněnou sestavu se sobotního Omloopu. V mančaftu většinou jednoho či dva klasikáře nebo domestika vymění dva rychlejší jezdci. Jako například ve Štybarově týmu, kde se v neděli do sestavy dostane ve formě jezdící Fabio Jakobsen.

 

Podobně se do sestavy dostane i Josef Černý v CCC, který Omloop nejde a KBK ano. AG2R pošle v neděli místo Gougearda Venturiniho, Lotto Soudal místo Gilberta Degenkolba, UAE postaví kromě Kristoffa v  neděli i Philipsena, EF Halvorsena s Hoflendem, NTT Nizzola.

 

Palmares

 

Zdroj fotografie: http://www.kuurne-brussel-kuurne.be/