Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouPostav si svůj tým na závody Grand Tour (Giro, TdF, Vuelta) a vyhraj zajímavé ceny...
Profipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Jana Hirta čeká druhý debut v CCC na etapáku v Provence

Český cyklista Jan Hirt se letos poprvé od přestupu z Astany představí v dresu svého nového chlebodárce, polského CCC Teamu. Čeká jej čtyřdenní etapový závod Tour de la Provence.

11.02.2020 / 17:31

Jan Hirt je znovu v dresu CCC

 

"Jsem opravdu šťastný, že mohu zase po dvouleté pauze začít závodit v oranžovém dresu CCC. Nejsem si stoprocentně jistý, jak bude vypadat moje forma po zimě, ale tvrdě jsem pracoval a myslím si, že Tour de la Provence bude dobrým testem na začátku sezóny. Závod je těžký, se spoustou těžkých stoupání, takže si budu moci otestovat, jak na tom sem a samozřejmě budu pracovat i pro tým. Hlavní bude dostat do sebe nějaké kvalitní závodní kilometry pro nadcházející sezónu, “ řekl pro týmové stránky Jan Hirt.

 

Jan Hirt by měl být v dresu CCC jedním z lídrů na Grand Tour. Mluví se o jeho první účasti na Tour de France. V dresu CCC už působil v letech 2015-2017, jeho největším úspěchem na Grand Tour je 12. místo v celkovém pořadí italského Gira. Loni byl na Giru 27., a pátý byl na závodu Okolo Švýcarska. V sestavě NTT pojede Tour de la Provence další český borec, Roman Kreuziger.

PROFIL JANA HIRTA NA PROCYCLINGSTATS

Sestava CCC TEAM pro Tour de la Provence: Will Barta (USA), Jan Hirt (CZE), Jonas Koch (GER), Jakub Mareczko (ITA), Fausto Masnada (ITA), Michał Paluta (POL), Attila Valter (HUN)

Zdroj fotografie: cccteam.eu