Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouPostav si svůj tým na závody Grand Tour (Giro, TdF, Vuelta) a vyhraj zajímavé ceny...
Profipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Daniel Turek je v sestavě Israel Start-Up Nation na Okolo Kolumbie

Včera odstartoval týmovou časovkou závod Okolo Kolumbie. Vyhrál ji tým EF Pro Cycling. Na osmém místě dojela sestava Israel Start-UP Nation, ve které jel i nás Dan Turek a z auta ji dirigoval sportovní ředitel René Andrle.

12.02.2020 / 6:49

TTT Okolo Kolumbie

 

Israel Start-Up Nation prokázal své schopnosti při úvodní týmové časovce na závodě Okolo Kolumbie. Na tvrdé, 16,7 km dlouhé trati zůstala sestava ISN po většinu času dobře pohromadě, v sjezdech dosahovala rychlostí až 80 km / h a v cíli to stačilo na osmé místo.

TTT_TOP_10_Okolo Kolumbie

Český sportovní ředitel René Andrle byl spokojen s tím, co jeho svěřenci během časovky předvedli. "Ano, byli jsme rychlí, protože jsme celou časovku velmi dobře spolupracovali," řekl. "Na velké týmy jsme tolik neztratili, pouze tým EF byl mnohem rychlejší než my."

TTT_Israel Start-Up Nation

Ač na startu sezóny nefiguroval Dan Turek v sestavě world tour týmu Israel Start-Up Nation a vešel se jen do záložního development týmu, velmi brzy přišla jeho šance v "áčku".  Daniel Turek byl s výkonem a taktikou v časovce také spokojen, stejně jako krajan a šéf Andrle. "Po tréninkové jízdě a poznání trati jsme navrhli taktiku, kterou jsme během závodu dodržovali a pracovali jsme spolu dobře, řekl Dan Turek, rodák z Lanškrouna.

Turek zažil poslední kilometr velmi těžký, když domácí závodník v dresu ISN Edwin Ávila táhl svůj tým do cíle. "Cítil jsem, že sjedeme sprintem celý poslední kilometr," dodal pro FACEBOOK ISN Turek.

 

OKOLO KOLUMBIE

 

VÝSLEDKY TTT OKOLO KOLUMBIE

Zdroj fotografie: israelcyclingacademy.com