Dokážeš obstát v soutěži se sportovními řediteli slavných stájí?Postav si svůj tým na závody Grand Tour (Giro, TdF, Vuelta) a vyhraj zajímavé ceny...

Slavkovské radary vyhrál Lubomír Petruš v rekordním čase

Normální sportovní život po pandemii se začíná pomalu rozbíhat. Cyklisti si mohli otestovat formu na tradičních Slavkovských radarech, časovce do vrchu dlouhé 7 km z Loučky do Slavkova nedaleko Lipníka n.Bečvou. Vyhrál Lubomír Petruš v rekordním čase před Jakubem Otrubou a Janem Zatloukalem.

24.05.2020 / 13:52

TOP10_Slavkovské radary 2020

Sedm kilometrů dlouhou časovku s místy 13% stoupáním zvládl rekorndě Lubomír Petruš z Kolárny Olomouc, zajel rekordní čas závodu 15:05. O čtyři sekundy za ním skončil Jakub Otruba z Elkov Kasper.

Jkaub Otruba v cíli

Třetí místo bral mladý cyklokrosař Jan Zatloukal opět z Kolárny Olomouc, čtvrtý Filip Rydval z České Spořitelny - Accolade a za ním dojel juniorský reprezentant na silnici Pavel Bittner z Mapei Merida Kaňkovský Olomouc.

Pavel Bittner - Mapei Merida Kaňkovský

Až za ním dojel další profíl z Elkovu Michael Kukrle. Na startu se nakonec objevilo 313 cyklistů všech věkových kategorií. Tak snad bude všech závodů jen a jen přibývat.