Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouOkořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
Profipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Stade Bianche startuje WT sezónu AKTUALIZOVÁNO

Štěrkové úseky v Toskánsku čekají na profipeloton už tuto sobotu v Itálii. Jede se přeložené Strade Bianche. Štěrková toskánská klasika se měla jet v březnu, po pandemii se snad dočkáme jejímu konání již tuto sobotu. Otazníky visí nad formou jednotlivých borců. Kdo se bude radovat 1.8. v Sieně na náměstí?

26.07.2020 / 8:33

Profil Strade Bianche

Loni se v Sieně radoval Alaphilippe, který v závěru urval i Fuglsanga, třetí byl Van Aert a čtvrtý náš Zdeněk Štybar. Deceuninck Quick-Step bude favoritem i letos. Pojede na Alaphilippa, který obhajuje. Ale šance bude mít určitě i Štyby, který v coviidové pauze trénoval velmi poctivě. Na startu je i Roman Kreuziger v dresu NTT a také Petr Vakoč v dresu Alpecin Fenix.

 

Strade Biance vyhrál loni Julian Alaphilippe

 

V roce 2018 triumfoval na Strade Bianche Tiesj Benoot, rok před ním Kwiatkowski, v roce 2015 vyhrál závod právě Zdeněk Štybar. Na závodníky čeká na 184 kilometrech závodu celkem 11 stěrkových sektorů, které měří dohromady 63 kilometrů.

 

Kdo se bude radovat na náměstí v Sieně Letos?

Podium 2020

A pak jsou tu Van der Poel, Peter Sagan, Max Schachmann, Greg van Avermaet, Oliver Naesen, Alberto Bettiol, Michal Kwiatkowski, Tiesj Benoot, Tadej Pogačar, Vincezno Nibali, Jakob Fuglsang, Diego Ulissi, a další...Prozatimní startovka Strade Bianche

Palmares

 

Alpecin_Fenix

Zdroj fotografie: www.strade-bianche.it/