Dokážeš obstát v soutěži se sportovními řediteli slavných stájí?Okořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Vyhrajte dres od KALAS Sportswear. Postavte si vlastní tým na Tour de France

Závod roku je tady. Startuje Tour de France 2024. Opět si můžete postavit svůj tým, bojovat o dres od KALAS Sportswear. Ve volných dnech budete moc poslat do boje náhradníka. Pogačar, Roglič, Evenepoel, Van der Poel, Van Aert můžou být ve vašem týmu.

23.06.2024 / 11:40

Kalas_dres_TDF2024_cena

 

Pokud si chcete ještě více zpříjemnit sledování všech 21 etap letošního boje o žlutý dres a další trikoty na Tour de France, můžete spolu s Tour de Fantasy.

 

Viva le Tour

Stačí, když si složíte tým z patnácti cyklistů podle daných pravidel a porazíte ostatní manažery. Kromě sladkého pocitu vítězství můžete vyhrát zajímavou cenu od firmy KALAS Sportswear.

Stačí se zaregistrovat a v sekci Tour de Fantasy vybrat tu správnou sestavu pro letošní Tour de France.

 

Pro závody GRAND TOUR lehce upravená pravidla, než pro klasiky a kratší etapáky. Do svého týmu můžete na závodech GRAND TOUR vybrat 15 cyklistů a nebudete omezeni max. počtem z jednotlivých týmů.

Navíc stejně jako loni si ve volných dnech budete moci poslat do boje náhradníky po 9. a 15. etapě Tour. Povolen bude jeden cyklista z TOP15 a jeden mimo TOP15.
Není možné měnit Žolíka! Více v pravidlech, budeme také informovat na našem Facebooku a Twitteru.

 

Pro tipéry, kteří soutěží o KRÁLE TOUR DE FANTASY 2024 platí, že jsou závody Grand Tour povinné, aby se mohli nadále rvát o soutěž pro nejlepšího sportovního ředitele tohoto roku.

Zdroj fotografie: www.kalas.cz https://www.letour.fr/en/