Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouOkořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Ve středu start klasiky Driedaagse Brugge-De Panne

Už ve středu pokračuje série UCI WorldTour dalším závodem. Z Brugg do De Panne se jede rovinatá klasika, ale i ta má v plánu kostky a vítr. Bude opět dominovat Deceuninck-Quick Step? Obhajuje Elia Viviani...

26.03.2019 / 18:10

Profil středeční klasiky z Brugg do De Panne

 

 

Driedaagse Brugge-De Panne se jede letos po třiačtyřicáté. Rovinatější klasika k mořskému pobřeží dává šanci spurterům, aby si kromě Kuurne-Brusel-Kuurne také mohli v klasice myslet na vítězství. Loni vyhrál tento závod Elia Viviani před Ackermannem a Phlipsenem.

Viviani vyhrál Driedaagse Brugge-De Panne v roce 2018

 

Další galerie vítězů? 2017 Gilbert, 2016 Westra, 2015 Kristoff. Velkým favoritem bude určitě Viviani z Deceuninck-Quick Step s podporou Jakobsena, Jungelse, Morköva bude pro ostatní těžké vlčí smečku překvapit. Pokusí se o to loni druhý Ackermann z Bory, Astana s Ballerinim, Movistar s Roelandstem, DD s Nizzolem, Lotto Visma s Groeneweggenem a Dannym van Poppelem. Katusha zkusí ohlídat Kittela do závěru, pak by to měl i Viviani těžké.

Nebezpečný bude Sunweb s Bolem a Walscheidem, Sky se Stannardem a Halvorsenem a nesmíme zapomenout na UAE s Gaviriou. Pak tu bude řada domácích borců či Holanďanů se snahou předvést se a překvapit. Takže šance pro Booma, Planckaerta, de Backerta, van Asbroecka či Clayese.

Zdroj fotografie: www.sport.be/driedaagse/nl/