Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouOkořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
Profipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Ve středu se jede německá jednorázovka Eschborn-Frankfurt

Posledním závodem série World Tour před startem Gira je německá jednorázovka Eschborn-Frankufrt. Čtyři výhry v řadě zde drží Nor Alexander Kristoff.

29.04.2019 / 7:30

Profil_Eschborn-Frankfurt

 

58. ročník Eschborn-Frankfurtu měří více než 187,5 kilometrů a borci nastoupají více než 3200 metrů. Kopec v Ruppertshain (1,3km, ø6,7%) se pojede dvakrát, Billtalhöhe (3,5km, věk 8,4%) jednou. Mammolshainer Berg (1.0km, max. 23.0%) se pojede čtyřikrát. 

 

Hlavní favoritem bude Alexander Kristoff, který vyhrál čtyřikrát za sebou. Loni přespurtoval v závěru Michaela Matthewse a Olivera Naesena.

 

Hlavními soupeři bude právě Michael Matthews, který předváděl velmi dobré výkony na Ardenských klasikách. Domácí Bora má do závěru Ackermanna, ale je otázkou, zda dokáže přejet všechny kopce. John Degenkolb jede na domácím pažitu, ve Frankfurtu bydlí, takže vítězství by si určitě hodně přál...

Lotto Soudal posílá Rogera Klugeho, Jelle Vanenderta a Bjorga Lambrechta. Astana Balleriniho s Cortem Nielsenem, DD Boasona Hagena s Gibbonsem, Katusha Battaglina, AG2R Olivera Naesena, Bahrain Bauhause a Garciu Cortinu. V dresu CCC se přestaví Josef Černý. 

 

 

Zdroj fotografie: www.eschborn-frankfurt.de