Dokážeš obstát v soutěži se sportovními řediteli slavných stájí?Okořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


V neděli druhý monument sezóny. Belgická klasika Okolo Flander

V neděli je na pořadu další z vrcholů klasikářské sezóny. Po závodu Milan-San Remo je tu druhý momnument sezóny, závod Okolo Flander. Jede jubilejní stý ročník. A na startu opět bude i Zdeněk Štybar. V týmu německé Bory jede i Jan Bárta.

30.03.2016 / 20:52

00th Ronde van Vlaanderen / Tour des Flandres

Už 99 vítězů má závod Okolo Flander. Letos bude korunován ten stý. Startuje se v Bruggách, cíl je v Oudenaarde po 256 kilometrech, na cyklisty samozřejmě čeká několik kostkových sektorů. Loni zvedal ruce v cíli "Býk ze Stavangeru" Alexander Kristoff z Kaťuši před Niki Terpstrou z Etixxu a Gregem Van Avermaetem z BMC. Peter Sagan z Tinkoff dojel 4. a náš Zdeněk Štybar 9. Ročníky 2014 a 2013 vyhrál Spartacus - Fabien Cancellara z Treku, který prokazuje výbornou formu  i letos a patří s již jmenovanými spolu s borci z Team Sky Michalem Kwiatkowském, Geraintem Thomasem, domácími borci z Lotto-Soudal Tiesjem Benootem a Jurgenem Roelandtsem. Kdo by mohl překvapit? Vítěz Milan - San Remo Arnaud Démare z FDJ, další Nor Edvald Boasson Hagen z Dimension Data, Lars Boom z Astany či Heinrich Haussler z IAM Cycling.

Startovka Flander

Kristoff vyhrál 99. ročník Flander

 

Zdroj fotografie: www.rvv.be/en