Dokážeš obstát v soutěži se sportovními řediteli slavných stájí?Okořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
Profipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Týmová časovka Czech Cycling Tour 2016 bude ve Frýdku-Místku

Frýdek-Místek bude startovním městem příštího ročníku Czech Cycling Tour 2016. startuje 11. srpna 2016 ve Frýdku Místku. Organizátoři se v minulých dnech dohodli s vedením města o spoluprácí na následující roky. V roce 2016 se zde uskuteční týmová časovka a v dalších letech se poté počítá s klasickou etapou napříč Beskydy.

12.09.2015 / 11:13

Ti nejlepší na letošní Czech Cycling Tour 2015

Jasno mají organizátoři i o třetí a čtvrté etapě. Třetí - královská bude startovat tradičně v Mohelnici a končit okruhy ve Štenberku, závěrečná povede z Olomouce a končit bude na Svatém kopečku. O trati druhé etapy se zatím jedná. "Buď povede jako letos z Olomouce do Uničova, ale v jednáme s jedním nadnárodním koncernem o možnosti startu v Otrokovicích," řekl za organizátory z TTV sport Group Jaroslav Vašíček.

Czech Cycling Tour 2015

Pořadatelé závodu první kategorie UCI zůstávají věrní jednomu centru závodu v Olomouci. Nic na tom nemění ani start úvodní etapy ve Frýdku-Místku, kam se závodníci z centra Hané dostanou za čtyřicet minut jízdy automobilem. Závod, který letos vyhrál Petr Vakoč, se uskuteční v termínu 11. - 14. srpna.

Kompletní rozhovor s Jaroslavem Vašíčkem o Czech Cycling Tour