Dokážeš obstát v soutěži se sportovními řediteli slavných stájí?Postav si svůj tým na závody Grand Tour (Giro, TdF, Vuelta) a vyhraj zajímavé ceny...
Profipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Postavte si vlastní tým na Vueltě a vyhrajte bidon s šátkem od KALAS Sportswear

V sobotu 24. srpna startuje třetí letošní Grand Tour. I na španělskou Vueltu si můžete zkusit postavit vlastní tým a pokud budete nejlepší, získáte věcné ceny od firmy KALAS Sportswear.

18.08.2019 / 8:04

Nové logo KALAS Sportswear

Třetí letošní Grand Tour je tady. Opět jsme pro vás připravili soutěž s TOUR de FANTASY. Pokud si chcete okořenit sledování všech 21 etap letošního boje o triumf na Vueltě, můžete spolu s Tour de Fantasy. Stačí, když si složíte tým z patnácti cyklistů podle daných pravidel a porazíte ostatní manažery. Kromě sladkého pocitu vítězství můžete vyhrát bidon a šátek od firmy KALAS Sportswear.

 

Vuelta Espaňa 2019 bude soubojem o červený dres

Stačí jen se zaregistrovat a v sekci Tour de Fantasy vybrat tu správnou sestavu pro letošní VUELTU, ze kterého vám kromě výsledků Tour de Fantasy budeme přinášet pravidelné články.

Navíc letos jsme přišli s novinkou, že ve volných dnech budete moci poslat do boje náhradníky. Povolen bude jeden cyklista z TOP15 a jeden mimo TOP15. Není možné měnit Jokera! Více v pravidlech, budeme také informovat na našem Facebooku a Twitteru.

POZOR!!! Na Vueltě se nejezdí o trikot nejlepších mladíka, proto ani my tento trikot nebudeme bodovat. Bodován bude nejlepší závodník, nejlepší spurtér a nejlepší vrchař.

Pro tipéry, kteří soutěží o KRÁLE TOUR DE FANTASY 2019 platí, že jsou závody Grand Tour povinné, aby se mohli nadále rvát o soutěž pro nejlepšího sportovního ředitele tohoto roku.

Zdroj fotografie: www.lavuelta.com