Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouPostav si svůj tým na závody Grand Tour (Giro, TdF, Vuelta) a vyhraj zajímavé ceny...
Profipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Postavte si vlastní tým na Tour de France a zabojujte o cenu od KALAS SPORTSWEAR

Tak snad jsme se letos Tour de France opravdu dočkali. Opět si můžete postavit svůj tým, bojovat o cenu i prestiž. Opět si ve volných dnech budete moc postavit náhradníka třeba za odstoupivšího borce.

29.08.2020 / 6:14

Cena pro TdF

 

Pokud si chcete okořenit sledování všech 21 etap letošního boje krále TdF, můžete spolu s Tour de Fantasy. Stačí, když si složíte tým z patnácti cyklistů podle daných pravidel a porazíte ostatní manažery. Kromě sladkého pocitu vítězství můžete vyhrát zajímavé věcičky od firmy KALAS Sportswear. Stačí se zaregistrovat a v sekci Tour de Fantasy vybrat tu správnou sestavu pro letošní Tour de France.

 

Pro závody GRAND TOUR lehce upravená pravidla, než pro klasiky a kratší etapáky. Do svého týmu můžete na závodech GRAND TOUR vybrat 15 cyklistů a nebudete omezeni max. počtem z jednotlivých týmů.

PontduGard 

Navíc stejně jako loni si ve volných dnech budete moci poslat do boje náhradníky po 9. a 15. etapě Tour. Povolen bude jeden cyklista z TOP15 a jeden mimo TOP15. Není možné měnit Jokera! Více v pravidlech, budeme také informovat na našem Facebooku a Twitteru.

 

Pro tipéry, kteří soutěží o KRÁLE TOUR DE FANTASY 2020 platí, že jsou závody Grand Tour povinné, aby se mohli nadále rvát o soutěž pro nejlepšího sportovního ředitele tohoto roku.

Další články o TdF si můžete přečíst na našem webu. Takže pomalu sbírejte informace a přemýšlejte, jak postavíte svůj mančaft pro Starou dámu.

AKTUÁLNÍ STARTOVKA TDF2020