Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouPostav si svůj tým na závody Grand Tour (Giro, TdF, Vuelta) a vyhraj zajímavé ceny...
Profipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Postavte si vlastní tým na Tour de France a zabojujte o cenu od KALAS SPORTSWEAR

Letošní Tour de France bude jako každý rok vrcholem Grand Tour. Opět si můžete postavit svůj tým, bojovat o cenu i prestiž. Letos jsme přišli s novinkou, kdy ve volných dnech budete moci poslat do boje vždy jednoho náhradníka.

30.06.2019 / 18:57

CenaTDF2019

 

Pokud si chcete okořenit sledování všech 21 etap letošního boje krále TdF, můžete spolu s Tour de Fantasy. Stačí, když si složíte tým z patnácti cyklistů podle daných pravidel a porazíte ostatní manažery. Kromě sladkého pocitu vítězství můžete vyhrát bidon a šátek od firmy KALAS Sportswear. Stačí se zaregistrovat a v sekci Tour de Fantasy vybrat tu správnou sestavu pro letošní Tour de France.

Pro závody GRAND TOUR lehce upravená pravidla, než pro klasiky a kratší etapáky. Do svého týmu můžete na závodech GRAND TOUR vybrat 15 cyklistů a nebudete omezeni max. počtem z jednotlivých týmů.

TDF 2018

Navíc letos jsme přišli s novinkou, že ve volných dnech budete moci poslat do boje náhradníky. Povolen bude jeden cyklista z TOP15 a jeden mimo TOP15. Není možné měnit Jokera! Více v pravidlech, budeme také informovat na našem Facebooku a Twitteru.

Pro tipéry, kteří soutěží o KRÁLE TOUR DE FANTASY 2019 platí, že jsou závody Grand Tour povinné, aby se mohli nadále rvát o soutěž pro nejlepšího sportovního ředitele tohoto roku.

Další články o TdF si můžete přečíst na našem webu. Takže pomalu sbírejte informace a přemýšlejte, jak postavíte svůj mančaft pro Starou dámu.

AKTUÁLNÍ STARTOVKA TdF2019

Zdroj fotografie: www.letour.fr