Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouOkořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
Profipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Postav si tým na Giro d´Italia a vyhraj cenu od KALAS Sportswear

Už za pár dní startuje italská grand tour GIRO d´ITALIA. Opět si můžete postavit svůj tým, bojovat o cenu od KALAS Sportswear i o prestiž. Kdo se bude radovat v Miláně?

28.09.2020 / 17:15

Giro_2020

 

Až 3. října startuje 103. ročník Giro d´Italia, ale buďmě rádi, že se jede... 

Pokud si chcete okořenit sledování všech 21 etap letošního boje o trikot Maglia Rosa, můžete spolu s Tour de Fantasy. Stačí, když si složíte tým z patnácti cyklistů podle daných pravidel a porazíte ostatní manažery. Kromě sladkého pocitu vítězství můžete vyhrát balíček cen od firmy KALAS Sportswear. Stačí se jen zaregistrovat a v sekci Tour de Fantasy vybrat tu správnou sestavu pro letošní GIRO.

 

Cena Giro 2020

 

Pro závody GRAND TOUR jsou speciálně upravená pravidla, než pro klasiky a kratší etapáky. Do svého týmu můžete na závodech GRAND TOUR vybrat 15 cyklistů a nebudete omezeni max. počtem z jednotlivých týmů.
Navíc i letos platí, že ve volných dnech budete moci poslat do boje náhradníky. Povolen bude jeden cyklista z TOP15 a jeden mimo TOP15. Není možné měnit Jokera! Více v pravidlech, budeme také informovat na našem Facebooku.

 

Giro 2018

 

Nezapomeňte, že na GT se bodují také dresy, bodovací, vrchařský a pro nejlepšího mladíka. Tak hodně štěstí ve výběru sestavy! Pro tipéry, kteří soutěží o KRÁLE TOUR DE FANTASY 2020 platí, že jsou závody Grand Tour povinné, aby se mohli nadále rvát o soutěž pro nejlepšího sportovního ředitele tohoto roku.

Zdroj fotografie: www.kalas.cz/