Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouOkořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page

Leo König má za sebou první start za tým Sky. Na Mallorce dojel pátý

Leo König má za sebou první start za tým Sky. Na závodu Trofeo Andratx-Mirador d’Es Colomer na Mallorce dojel pátý.

31.01.2015 / 8:50

Konig - Sky 2015

Leo König dojel do cíle druhého závodu minisérie Mallorca Challenge na skvělém pátém místě, když v závěrečném finiši téměř 150 km dlouhého závodu nestačil na dvojici Davide Formolo (Cannondale-Garmin) a Bauke Mollema z Treku. 6 vteřin před touto trojicí dojel dnešní vítěz Stephen Cummings z MTN - Qhubeka a druhý Alejandro Valverde z Movistaru.

Páté místo Königa ještě podtrhly výkony jeho stájových kolegů ze Sky, když další tři dojeli do celkového 12 místa. 7. Kanstantsin Siutsou, 9. Ian Boswell a 12. Vasil Kiryienka.

"loni posledni 160. misto, letos je ten debut trosku lepsi:)diky SKY kluci v prvnich 12 jsme meli 4 lidi ale na vitezstvi to nestacilo" napsal Leo na FB.