Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouPostav si svůj tým na závody Grand Tour (Giro, TdF, Vuelta) a vyhraj zajímavé ceny...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Kdo letos překvapí na Milán - San Remo?

První monument sezóny je tu. Italská klasika Milán - Sano Remo v sobotu bude zase přepisovat historii. Favoritů je hodně, vítěz bude jen jeden. Kdo to bude se dozvíme 23. března kolem páté hodiny odpolední. Na startu jsou i naši Zdeněk Štybar a Roman Kreuziger.

18.03.2019 / 18:55

Profil MSR 2019

Letos se jede už 110. ročník MSR. Borci odstartují v 10:10 a v cíli budou kolem sedmnácté hodiny. Čeká je 291 km a tradičně se bude rozhodovat buď na kopci Cipressa nebo na Poggiu. Loni všechny zaskočil Vincenzo Nibali, v roce 2017 spurtovala o vítězství trojice Kwiatkowski, Alaphilippe, Sagan, kdo se bude radovat letos?

MSR poslední čtyři vítězové

 

Na startu jsou všichni poslední čtyři vítězové. 2018 Nibali, 2017 Kwiatkowski, 2016 Démare a 2015 Degenkolb. Jsou tu také borci, kteří monument ještě nemají a moc po něm touží. Peter Sagan, Alejandro Valverde a Philippe Gilbert, to je trojka, která by asi zářez na trofeji pro vítěze chtěla mít.

 

Palmares MSR

 

Konkurence však bude obrovská. Kromě obhájců budou bojovat o titul i letos dosud nejlepší týmy Deceuninck-Quick Step a Astana. První s Alaphilippem, Gilbertem, Zdeňkem Štybarem a Vivianim, druhý s Cortem Nielsenem a Ballerinim.

 

MSR 2018

 

Team Sky posílá Moscona a Rowa, Nibaliho budou podporovat v Bahrain-Merida Mohorič s Colbrellim. Sunweb má Dumoulina s Matthewsem, CCC má van Avermaeta, Lotto Soudal Caleba Ewana. Mitchelton-Scott vyšle Trentina, silný bude Lotto-Visma s Groeneweggenem, van Aertem a D. van Poppelem. Team Sky nakonec nominoval Kwiatwkoskiho, kterému kryje záda Rowe. Dvojice UAE Kristoff a Gaviria také ukázala, že umí spolupracovat. V Dimension Data se představí Roman Kreuziger. Čeká nás zase velký závod...

Zdroj fotografie: www.milanosanremo.it