Stačí nasadit 10 cyklistů a sledovat, jak si v závodě povedouOkořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Josef Černý míří za Štybarem do Quick Stepu

Podle deníku Het Nieuwsblad podepsal Deceuninck-Quick Step s vítězem etapy na Giro d´Italia Josefem Černým roční smlouvu.

19.11.2020 / 7:27

Josef Černý

 

Patrick Lefevere, manažer DQS realizoval svůj první přestup do roku 2021. Deceuninck - Quick-Step podepsal na jeden rok Čecha Josefa Černého (27). Přichází z týmu CCC, který v příštím roce končí.

 

Cerny_19_Josef

 

Černý byl v centru pozornosti na letošním Giru, kde vyhrál 19.etapu v Asti. Odchovanec ostravské cyklistiky odjel 22,5 kilometru v sólu a udržel náskok před pronásledující skupinou, ve složení Armée, Keisse a Campenaerts. Černý je především skvělý časovkář: loni skončil šestý na Giro v úvodní časovce v Palermu a závěrečné časovce ve Veroně, pátý v časovce do Valdobbiadene.

 

Josef Černý

 

V Deceuninck-Quick Step se stane kolegou dalšího českého borce Zdeňka Štybara. "Pro rok 2021 máme silný tým, ale když přišla příležitost podepsat Josefa, neváhali jsme. Je to silný a pracovitý jezdec, který umí pracovat pro tým, ale může jet i na sebe, jak ukázalo jeho působivé etapové vítězství Giro d’Italia nebo výsledky na celkové pořadí v týdenních etapových závodech. Dodává našemu týmu další dynamiku a jsme rádi, že ho můžeme příští rok u nás, “řekl CEO Deceuninck - Quick-Step Patrick Lefevere.

 

 

 

Zdroj fotografie: www.giroditalia.it/