Dokážeš obstát v soutěži se sportovními řediteli slavných stájí?Postav si svůj tým na závody Grand Tour (Giro, TdF, Vuelta) a vyhraj zajímavé ceny...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Hodonín - Kyjov.Visegrádská čtyřka už má v České republice svou trasu

​Seriál závodů v České republice, Polsku, Maďarsku a Slovensku má před sebou druhé pokračování. Pořadatelé z CK Dacom Pharma Kyjov odtajnili letošní trasu, česká část závodů Visegrádské čtyřky se letos odehraje mezi Hodonínem a Kyjovem.

13.04.2015 / 9:27

Závod mezi Hodonínem a Kyjovem je první v řadě, den po Kyjovu zavítá peloton do Polska a o týden později se jedou závody v Maďarsku a série končí na Slovensku.

V prvním ročníku V4 vyhrál českou část seriálu Josef Černý z reprezentačního výběru České republiky.

Josef Černý z CCC Sprandi Polkowice vyhrál 1. ročník

Český závod odstartuje 16. 5. 2015 v Hodoníně v 11:30. Závodníci se vydají směrem na Velké Bílovice. Něco málo po půl jedné se peloton vrátí zpět do Hodonína, kde si to rozdají ti nejrychlejší ve spurtu o rychlostní prémii. Dále zamíří přes Dubňany do Kyjova. První průjezd v Kyjově je očekáván přibližně v 13:15.

Mapa české části závodu Visegrádské čtyřky

Po absolvování čtyř náročných okruhů přes Bukovany, Ždánice a Věteřov, si přijede po 16. hodině ten nejlepší cyklista pro vavřín na Masarykovo náměstí v Kyjově. Peloton bude Kyjovem projíždět celkem 5x. Celkově měří závod 182 kilometrů.

Profi českého závodu Visegrádské čtyřky

​Trasa má dva okruhy, cílový - Kyjovský, který cyklisté zdolají na závěr čtyřikrát a startovní - Hodonínsky. Ten protne nejznámější vinařská místa jižní Moravy. Hned na začátku to
bude vinařská oblast Velkých Bílovic.

Trasa závodu podrobně zde

TZ

Zdroj fotografie: Josef Vaishar, http://www.ceskysvazcyklistiky.cz/