Dokážeš obstát v soutěži se sportovními řediteli slavných stájí?Postav si svůj tým na závody Grand Tour (Giro, TdF, Vuelta) a vyhraj zajímavé ceny...
UAProfipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page

Časovku Vuelty vyhrál Dennis. Simon Yates udržel červený dres

Časovku Vuelty na 32 km vyhrál Australan Rohan Dennis z BMC před stájovým kolegou Rosskopfem a Castroviejem ze Sky. Červený dres udržel s přehledem Simon Yates, výborně zajeli Kruijswijk a Mas.

11.09.2018 / 17:39

Rohan Dennis vyhrál časovku na Vueltě

Rohan Dennis zvládl roli favorita a vyhrál 16. etapu Vuelty, časovku na 32 km. O 50 sekund porazil Američana Rosskopfa, kolegu z BMC a stejný čas měl i třetí Španěl Castroviejo ze Sky.

Kruijswijk dojel v časovce pátý

Z favoritů zajeli skvěle Kruijswijk (4.) a Mas (6.). Nad očekávání zajel i Simon Yates, který dojel 13. a dokázal porazit Iona Izagirra, Valverdeho, Keldermana, Urana, Pinota i vrchaře Quintanu s Lopézem, kteří dojeli kolem 30.místa. Kruijswijk skočil na třetí místo. Z desítky vypadl Buchmann, kterého překonal Gallopin. Jan Hirt se šetřil na horské etapy a dojel 145.