Dokážeš obstát v soutěži se sportovními řediteli slavných stájí?Okořeň si sledování nejslavnějších cyklistických závodů zábavnou cyklistickou tipovačkou...
Profipeloton Facebook Page Profipeloton Twitter Page Profipeloton Instagram Page


Belgické klasiky pokračují. Je tu E3Harelbeke a ambice má i Zdeněk Štybar

Další náročná kostková a kopcovitá klasika je na pořadu v pátek. Jede se E3 Harelbeke a ambice má i náš Zdeněk Štybar.

29.03.2019 / 6:03

Profil E3

 

O poznání těžší klasika než ve středu čeká na silničáře v pátek na E3 Harelbeke. Kilometrově je to podobné, ale kopců a kostkových úseků je oproti pátečnímu závodu z Brugg do De Panne násobně více.

Podium 2018

 

Loni závod opanoval Quick-Step, když vyhrál Terpstra před Gilbertem, až třetí byl někdo mimo QPS a to GVA. Letos pojede Terpstra už za francouzský Direct Energie a belgický tým tak bude sázet na jiné koně. Zdeněk Štybar by měl být s Gilbertem a Lampaertem jedním z hlavních triumfů, a to ještě jede i Jungels, vítěz Kuurne-Brusel-Kuurne.

Proti silnému Deceuninck-Quick Step pojede hodně napěchovaná sestava Bory s Peterem Saganem s podporou Osse, Burghardta, bráchy Juraje a Bodnara. Na Paris-Nice a MSR předvedl fazónu Oliver Naesen, jsou tu van Avermaet, Benoot, van Aert, Trentin, Colbrelli, Démare, Debusschere, Rowe, Krahg-Andersen, Roelandts. Trek má Stuyvena s Degenkolbem, je tu UAE s Kristoffem a Phlipsenem. Kdo bude zvedat ruce v pátek?

 

 

Zdroj fotografie: www.e3binckbankclassic.be/